Hromadné přehledy, ulehčujeme vaši práci


Nedávno se Pavel Martinovský v rozhovoru pro konkurenční službu Collabim zmínil, co by se mu líbilo a ulehčilo mu jeho práci. Pavel zmiňoval možnost hromadného mazání, štítkování klíčových slov - to už v systému nějakou dobu máme. Tím hlavním ale byly hromadné přehledy pro vybraná klíčová slova. Procházet jednotlivá slova je časově velmi náročné. Netrvalo to ani 72h a zmiňované přehledy vám přinášime jako první v našem systému. Nyní, pokud máte u klíčových slov nastaveny štítky, je to otázka 2 kliknutí.


Přehled vašich štítků - skupin klíčových slov

Prozatím jsou k dispozici 2 přehledy

  • skóre viditelnosti
  • hromadný detail1. Skóre viditelnosti a rozložení pozic pro vybranou skupinu slov

Tuto metriku popisujeme v článku https://www.semor.cz/blog-skore-viditelnosti-vhodna-metrika-5887.html jen s rozdílem výpočtu skóre (jen pro první stránku výsledků). Kolik % uživatelů vidí vaše stránky ve vyhledávači. Vycházíme z předpokladu : pokud jste na 1. místě vidí vás 100% hledajících, pokud na 10. místě je to jen 10%.

2. Hromadný přehled vývoje pozic

Pro všechna slova patřící do vybrané skupiny (štítku) zobrazíme jejich vývoj v jednom grafu pro každý vyhledávač.

Doufáme, že vám tyto přehledy usnadní vaši práci a vy se budete moci věnovat jiným aktivitám než pracnému zpracovávání dat v Excelu. Pokud máte jakoukoliv připomínku nebo nápad neváhejte se na nás obrátit.
Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme