Možnosti plánování měření pozic

U každého projektu je nyní ikonka kalendáře , která slouží k nastavení měření pozic. Plán měření si můžete nastavit u každého projektu jiný podle vašich preferencí nebo si označit všechny projekty a mít 1 plán pro všechny.


Frekvence měření pozic

  • týdně (4x měsíčně)
  • co 14 dní (2x měsíčně)
  • 1x měsíčně

Po výběru frekvence měření si můžete zvolit konkrétní den v týdnu, kdy se mají přeměřit pozice. Pokud si vyberete frekvenci 1x měsíčně můžete si zvolit i přesné datum (1. až 28. v měsíci).

Měřit pozice můžete samozřejmě i nadále kdykoliv na vlastní vyžádání (kliknutí) i bez nastavení měřícího plánu, ale i pokud je plán nastaven a potřebujete mimo něj aktuální data.

I tady platí, že po plánovaném změření pozic vám odešleme e-mail s informacemi o proběhlém měření.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku