Možnosti plánování měření pozic

U každého projektu je nyní ikonka kalendáře , která slouží k nastavení měření pozic. Plán měření si můžete nastavit u každého projektu jiný podle vašich preferencí nebo si označit všechny projekty a mít 1 plán pro všechny.


Frekvence měření pozic

  • týdně (4x měsíčně)
  • co 14 dní (2x měsíčně)
  • 1x měsíčně

Po výběru frekvence měření si můžete zvolit konkrétní den v týdnu, kdy se mají přeměřit pozice. Pokud si vyberete frekvenci 1x měsíčně můžete si zvolit i přesné datum (1. až 28. v měsíci).

Měřit pozice můžete samozřejmě i nadále kdykoliv na vlastní vyžádání (kliknutí) i bez nastavení měřícího plánu, ale i pokud je plán nastaven a potřebujete mimo něj aktuální data.

I tady platí, že po plánovaném změření pozic vám odešleme e-mail s informacemi o proběhlém měření.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme