Podobná/související témata klíčových slov

Související témata/klíčová slova najdete ve výsledcích hledání úplně dole, navrhuje je jak Google tak i Seznam. Nyní při každém měření slov tyto návrhy ukládám pro pozdější práci jak u jednotlivých měřených slov tak u hromadných přehledů (štítky).


U každého klíčového slova nyní zobrazujeme tato navrhonová klíčové slova (témata) za posledních 10 měření. Pokud se v seznamu objeví nové slovo/téma je zvýrazněno zeleně.

Po pár měřeních můžete vidět nové témata, která lidé hledají. Tyto informace můžete využít například k rozšíření již vydaného článku, nebo naplánování obsahu.

Třešinka

Pokud máte u klíčových slov nastaveny štítky, můžete si pro ně zobrazit společná navrhované témata a hledat v nich vzory. V první sloupci vidíte výpis všech navržených témat pro daný štítek. V druhém sloupci vidíte v podstatě stejný seznam návrhů jen "vyčištěný" od měřených klíčových slov. Nakonec zobrazíme "wordcloud" z těchto osekaných návrhů podle počtu jejich výskytů v návrzích.

O využití v praxi psal například Marketing Miner - Návrhy souvisejících klíčových slov

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz