Co dělat se špatně zaindexovanou stránkou?

Přeji hezký den,

jak už to tak bývá, našim zákazníkům pomoci dokážeme, sobě samým nikoliv ... :-)

Jsme společnost, která mimo jiné nabízí i tvorbu webových stránek. Měli bychom znát řešení na náš problém, přesto jsme již bezradní. Abych se již dostal k popisu problému: mimo weby nabízíme i jiné služby a proto naše homepage slouží jako jakýsi rozcestník, z kterého se uživatel dostane na konkrétní informace o dané službě. Google nám neustále indexuje tuto hlavní stránku na vyhledávání "tvorba webových stránek" i když máme samotnou podstránku referující o této službě, stejně pojmenovaná název podstránky, s větší četností tohoto výrazu na ni atd. Descriptiony, title, url, sitemapu, vše jsme již kontrolovali několikrát, nechávali několikrát zaindexovat znovu, přesto výsledek vyhledávání stále odkazuje na hlavní stránku, nikoliv na danou podstránku. 

Nevíte někdo, co nám mohlo uniknout nebo nač se zaměřit? Problémová stránka je e-invent.eu

Mnohokrát děkuji za přínosné rady.

tomáš

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Vít Michalek

20.04.2016 23:02:03 Zkusil jsem si vyhledat danou frázi, a ve 2 PC mě to zobrazilo právě tu podstránku. Díval jste se do Search Console, jaké URL Google nabízí i ostatním uživatelům?

Tomáš

21.04.2016 08:04:58 To je zajímavé. Nám se tu výsledek nabízí aktuálně na konci druhé stránky, title i description odpovídají homepage a url vede taky na ni.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Vít Michalek Autor systému SEMOR.cz

...

Tomáš Londa SEO konzultant

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista