Kvůli čemu nemusí Google indexovat stránku na dané KW?

Dobrý den. Recenzuji podvodné reklamy, inzerované přes PPC systémy GoogleAdWords/AdSense a Sklik. Obvykle mám články na prvních místech ve výsledcích Google.com i Seznam.cz, po zadání klíčového slova, na které je text optimalizován. Nejnovější článek Seznam.cz zařadil na 2. místo, ale Google.com jej už několik dnů zarytě ignoruje, ačkoli normálně indexuje do pár minut. Kde myslíte, že může být chyba? Je například možné, že existuje black-list slov, kam patří třeba i nadávka "grázlové"? Všechno by mělo být uspokojivé - jde o stránku http://kupnisila.cz/hallu-motion/ , klíčové slovo je "hallu motion".

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Vít Michalek

10.03.2016 19:16:28 1) Google vaši stránku indexuje
2) Neměnil jste URL? Indexuje kupnisila.cz/hallu-motion-recenze/ kterou pak přesměrujete na kupnisila.cz/hallu-motion/
3) Podívejte se za pár dní do Search Console (Webmaster Tools) jestli tam uvidíte, zda vás google a na kterých pozicích tuto adresu zobrazuje

Petr

10.03.2016 20:32:32 Díky za odpověď. Počkám tedy. (Adresu jsem měnil, ale po delší době a nemyslím, že tohle bude důvod, proč se stránka nezobrazuje na optimalizované klíčové slovo).

Vít Michalek

12.03.2016 11:21:56 Dnes se dívám a Google při filtraci jen český jazyk na toto slovo předkládá stránku : kupnisila.cz/hallu-motion-recenze-diskuse/ která je opět přesměrovaná na to co požadujete. Takže to jsou už 3 různé URL od zveřejnění textu. Proč?

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Vít Michalek Autor systému SEMOR.cz

...

Vít Reisiegel SEO specialista už od roku 2005, analytik, marketingový specialista

...

Tomáš Londa SEO konzultant