Tvorba e-shopu na míru / krabicové řešení

Dobrý den, chtěl bych založit e-shop, ale moc nevím, jaký e-shop mám zvolit. Takové ty "krabicové" řešení mi přijdou moc strohé, navíc se tím od konkurence neodliším. E-shop na míru je z tohoto pohledu asi lepší, ale nevím. Díval jsem se na tento web: https://seowolf.cz/tvorba-e-shopu/, kde by asi mohli pomoct i nějak komplexněji do budoucna, tak nevím, co spíš zvolit. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Děkuji a hezký den, Radim Pokorný

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Vít Michalek

06.10.2019 20:01:58 Pěkný den, tak ono to v podstatě záleží kolik máte připraveno financí do začátku (na odlišení).
Myslím, že skvělým řešením je např. shoptet.cz ,který jsme i partnery.A pokud se chcete odlišit vizuálně - nedávno k tomu dali možnost použití vlastní grafiky. Podle mých zkušeností většinou pro odlišení stačí mít kvalitní support, rychle reagovat na dotazy, kromě zboží mít i blog s obsahem, který podpoří právě zboží.

Šimon Petrásek

08.10.2019 13:15:05 seowolf.cz/tvorba-e-shopu A není nevíhoda, že ten e-shop bude vypadat stejně? Přeci jen mít to podle sebe je asi taky dobře, ne? A jak pán uvádí ten odkaz: www.seowolf.cz/tvorba-e-shopu, tak tady to tak vypadá, že by to mohlo být, ne?
Děkuji za odpověď,
Šimon Petrásek

Vít Michalek

10.10.2019 08:51:49 Pán s tím chce teprve začít tak si může vybrat nějaký free tarif a zkusit na pár produktech než si rovnou nechat stavět komplexní řešení. Takže bych se nezatěžoval až tak grafikou - podle mě tomu dávají mnozí až příliš velkou váhu a každá šablona jde trochu méně či více upravit. A mimo jiné Shotpet nedávno přidal možnost vlastní grafiky pro své eshopy viz https://blog.shoptet.cz/blank-sablona/ .

Samozřejmě jsou tu i jiné řešení "krabicové" ať to nevypadá, že kopu jen za Shoptet.

Pokud chce zákazník nakoupit a vy to máte na skladě, tak je mu jedno jestli máte eshop růžový nebo metalové černý, nesmíte to pokazit "cestou" po eshopu.

Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku