Tvorba e-shopu na míru / krabicové řešení

Dobrý den, chtěl bych založit e-shop, ale moc nevím, jaký e-shop mám zvolit. Takové ty "krabicové" řešení mi přijdou moc strohé, navíc se tím od konkurence neodliším. E-shop na míru je z tohoto pohledu asi lepší, ale nevím. Díval jsem se na tento web: https://seowolf.cz/tvorba-e-shopu/, kde by asi mohli pomoct i nějak komplexněji do budoucna, tak nevím, co spíš zvolit. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Děkuji a hezký den, Radim Pokorný

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Vít Michalek

06.10.2019 20:01:58 Pěkný den, tak ono to v podstatě záleží kolik máte připraveno financí do začátku (na odlišení).
Myslím, že skvělým řešením je např. shoptet.cz ,který jsme i partnery.A pokud se chcete odlišit vizuálně - nedávno k tomu dali možnost použití vlastní grafiky. Podle mých zkušeností většinou pro odlišení stačí mít kvalitní support, rychle reagovat na dotazy, kromě zboží mít i blog s obsahem, který podpoří právě zboží.

Šimon Petrásek

08.10.2019 13:15:05 seowolf.cz/tvorba-e-shopu A není nevíhoda, že ten e-shop bude vypadat stejně? Přeci jen mít to podle sebe je asi taky dobře, ne? A jak pán uvádí ten odkaz: www.seowolf.cz/tvorba-e-shopu, tak tady to tak vypadá, že by to mohlo být, ne?
Děkuji za odpověď,
Šimon Petrásek

Vít Michalek

10.10.2019 08:51:49 Pán s tím chce teprve začít tak si může vybrat nějaký free tarif a zkusit na pár produktech než si rovnou nechat stavět komplexní řešení. Takže bych se nezatěžoval až tak grafikou - podle mě tomu dávají mnozí až příliš velkou váhu a každá šablona jde trochu méně či více upravit. A mimo jiné Shotpet nedávno přidal možnost vlastní grafiky pro své eshopy viz https://blog.shoptet.cz/blank-sablona/ .

Samozřejmě jsou tu i jiné řešení "krabicové" ať to nevypadá, že kopu jen za Shoptet.

Pokud chce zákazník nakoupit a vy to máte na skladě, tak je mu jedno jestli máte eshop růžový nebo metalové černý, nesmíte to pokazit "cestou" po eshopu.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista

...

Vít Michalek Autor systému SEMOR.cz

...

Tomáš Londa SEO konzultant