5. narozeninové menu od SEMOR.cz a přátel

Po celý tento týden s námi můžete slavit naše jubileum. Jelikož na žádné oslavě nesmí chybě dárky, mám (nejen já) pro vás připraveny taky nějaké.

company logo

Vít Michalek

5 let už je docela dlouhá doba, při spuštění "hobby" webu mě ani nenapadlo, že jednou budu slavit takové výročí.
Po celý týden je možné objednávat SEMOR se slevou 20% po dobu 1. roku využívání, stačí při registraci zadat slovíčko NAROZENINY.company logo

H1.cz

Milý SEMORe, gratulujeme k tvému 5. výročí na českém trhu a k vybudované pozici jednoho z nejinovativnější SEO nástrojů v ČR. Od roku 2012 jsi urazil velký kus cesty a my jsme velmi pečlivě sledovali Tvé úspěchy. Jsme rádi, že se Ti daří a Vaši klienti nejsou mouchou v síti. Do další pětiletky Ti přejeme spokojené programátory, úspěšné akvizice a mnoho spokojených klientů. V rámci narozenin darujeme 20% na školení v této nabídce:


company logo

Filip Novák - autor marketingové show ZeptejSeFilipa

 • zsf.cz
 • Social Media Icebreaker

Chtěl bych ti Vítku poděkovat za to, že vytváříš takto užitečný nástroj. Přeji ti v tom co děláš úspěch. Vážím si také tvé ochoty a vstřícnosti. Určitě pokračuj v tom co děláš.

Pro fanoušky SEMORu nabízím 20% slevu na poslední 3 místa v marketingovém semináři DEJ MI LAJKA 3.11.2017.

Stačí dát do poznámky v objednávce heslo: SEMOR a následně vás budu kontaktovat na email, změním cenu z 2 200 Kč na 1 760 Kč + zašlu Content marketingový kalendář jako dárek.


company logo

Placement.cz

Jsme seniorí specialisté PPC reklamy. Pomáháme klientům s Adwords, Sklik, Facebook, YouTube a RTB reklamou - Placement.cz V rámci narozenin nabízíme 50% slevu na konzultaci (platí pouze pro první 3 zájemce).


company logo

Michal Krutiš

Semor sleduji od jeho vzniku a je skvělé, že se stále rozšiřuje. Pokud chcete, projdu s vámi statistiky vašeho webu na SEMORu a projdu s vámi vhodnou SEO strategii. Stačí si domluvit kafe na Mělníku. A pokud chcete, můžeme zabrousit o do dašich marketingových témat.


company logo

RobertNemec.com

SEMORe, pět let už je pěkná doba a to i podle statistik -- prvních pět let přežije jen cca 15 % firem.

Obstál jsi na trhu, líbí se mi, jak pomáháš firmám a konzultantům a že se nebojíš některé nástroje zpřístupnit i zdarma.

Za to Ti patří obdiv a jako poděkování dávám všem fanouškům a klientům SEMORu za naši agenturu slevu 15 % na všechna veřejná školení. Při objednání stačí do poznámky uvést tajné heslo "SEO nikdy neumře!"
Připíjím na dalších X let!

Martin Šimko, RobertNemec.com


company logo

Karel Borovička

Obědová konzultace U dvou kohoutků. Z Karla se stává #yesman a chce poznávat nové lidi. Jestli chcete probrat cokoli k webu, SEO, PPC, strategii, pozvěte ho v Pardubicích na oběd. Během hodiny budete moudřejší, nebo aspoň dobře najezení.


company logo

Filip Bartoš

Milý SEMORe, přeji ti všechno nejlepší k tvým 5. narozeninám a přeji ti, aby jsi tu s námi byl alespoň dalších 50 let. Jako dárek a poděkování věnuji všem tvým uživatelům a dalším zájemcům 5x5 = 25% slevu na mé služby! SEMOR je totiž nezbytný pro moji práci. Precizně měří každodenně pohyby pozic na mých projektech a poctivě hlásí zásadní změny. Sleduje také konkurenci a upozorňuje přehledně na některé chyby. Pevně věřím, že SEMOR bude sloužit jako mě daleko více konzultantům, ale také provozovatelům e-shopů či majitelům firem, kteří jdou v online marketingu s dobou. Co tedy v rámci narozenin SEMORu daruji?

 • 25% slevu na hodinovou sazbu za SEO konzultaci Vašeho projektu: ̶5̶0̶0̶ ̶K̶č̶ ̶/̶ ̶h̶o̶d̶ -> 400 Kč / hod
 • 25% slevu na kompletní audit SEO aktivit Vašeho konzultanta či agentury: ̶3̶0̶0̶0̶ ̶K̶č̶ ̶ -> 2 250 Kč
 • 25% slevu na kompletní analytický audit výkonnosti Vašich online mkt kanálů: ̶5̶0̶0̶0̶ ̶K̶č̶ ̶ -> 3 750 Kč
 • Konzultaci kompletně zdarma + káva + občerstvení při osobní návštěvě v kanceláři agentury Weboo ve Zlíně


company logo

Zbyněk Hyrák

Děkuji Víťovi za skvělý nástroj SEMOR. A protože SEMOR dnes slaví 5 let, tak jsem se rozhodl, že tento den bude šťastný pro všechny jeho příznivce :-).

Všichni fanoušci SEMORu, kteří si dnes, čili 11. 10. 2017 do 23:59:59 objednají e-knížku Základy výkonnostního internetového marketingu, a v objednávce vyplní VIP KÓD: SEMOR, tak ji získají zcela zdarma!

Původní cena e-knížky je: 199 Kč s DPH. Tak to oslavte s námi a nepromeškejte tuto skvělou příležitost ji získat zcela zdarma :-).


company logo

Stanislav Vasko - vvkurzy.cz

Díky za skvělou aplikaci, každý měsíc nám šetří mnoho času a poskytuje cenná data. Patří mezi naše oblíbené nástroje a své místo má i ve školení nástrojů pro online marketing.

Jako poděkování a pro radost všech uživatelů jsme připravili slevu 30% na všechny kurzy webové analytiky a online marketingu. Doporučujeme tyto kurzy:


company logo

Marek Hnátek

SEMOR je skvělý nástroj, který se dávno nepoužívá už jen k monitoringu pozic ve vyhledávačích. Dává dobré přehledy o celkové SEO kondici webu, které klienti ocení. Je ideální také k automatické kontrole SEO kondice webu a líbí se mi přístup provozovatele, který na přání doprogramuje novou funkci.

SEMOR často doporučuji na worskshopech linkbuildingu. Jako dárek pro uživatele proto nabízím do konce roku slevu 500 Kč na workshop. Stačí do objednávkového formuláře přidat heslo SEMOR.


Přání k narozeninám

 • Luděk Kvapil
  12.10.2017 10:38:12
  Chtěl jsem popřát SEMORu, aby zůstal stále flexibilní v požadavcích klientů a neustával ve vývoji. Uživatelům a čtenářům jsem chtěl dát jako dárek nějaký děsně drahý placený kurz se slevou, ale bohužel žádné takové nedělám, takže nedostanete nic. Všechna sláva zůstane jen SEMORu. Přeji dalších roky růstu a lákavé nabídky od nadnárodních korporací.
 • Tomáš Papoušek
  12.10.2017 15:43:17
  Nejlepšímu českému SEO nástroji přeji, ať je stále minimálně tak dobrý jako teď!

Máte dotazy? Zeptejte se nás

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku