Přihlášení


Podobná/související témata klíčových slov

Související témata/klíčová slova najdete ve výsledcích hledání úplně dole, navrhuje je jak Google tak i Seznam. Nyní při každém měření slov tyto návrhy ukládám pro pozdější práci jak u jednotlivých měřených slov tak u hromadných přehledů (štítky).

Přečíst

Plány du budoucna a hodnocení

Přečíst

Jak a proč psát meta tagy title a description

Obsah každé webové stránky je souborem několika prvků a každý z nich má určitá specifika. Titulek říká, o čem stránka je. Popis rozšíří titulek o doplňkovou informaci. Následuje samotný obsah, který se skládá z textu, jeho stylů, obrázků a odkazů. Často jsou součástí obsahu i videa nebo animace. Meta tagy patří mezi základní stavební prvky každé webové stránky. Jsou součástí kódu webové stránky. Obsahují různé informace, které jsou často běžnému čtenáři skryty, jako třeba kdo je autorem webu. Některé jsou však viditelné a jsou důležité jak pro lidi, tak pro vyhledávače. A to je právě meta title (titulek) a meta description (popis).

Přečíst

Slovenský Google donaha

Když jsem se rozhodl posunout SEMOR blíže Slovenským (SEMOR.sk) uživatelům bylo jasné, že s prázdnýma rukama to nepůjde. Speciálně pro Slovensko jsem připravil nástroj pro "odhalování" dat konkurence ;)

Přečíst