Přihlášení


Alerty - denní kontrola Vašeho projektu

Každý den kontrolujeme změny u Vašeho projektu. Doteď jste se o nějaké změně dozvěděli max. při přihlášení do systému a sledováním konkrétního reportu. Nyní máte možnost si některé "alerty" zapnout a být na změny upozorněni e-mailem.

Přečíst

Jak zjistím nové landing pages ve výsledcích hledání?

Pokud pravidelně (i jednou za čas) měříte pozice klíčových slov bude Vás zajímat kromě pozic Vašeho projektu také pozice Vámi určené konkurence. Krom těchto dvou základních bodů bych přidal ještě jeden - nové vstupní stránky (landing pages), které se začali zobrazovat na první straně výsledků hledání.

Přečíst

Komunikace mezi členy týmu

Pro jednodušší komunikaci mezi členy týmu, kteří mají přistup k vybranému projektu je nyní k dispozici možnost posílat si zprávy v rámci systému SEMOR. Nemusíte tak otvírat jiné komunikační prostředky (e-mail, slack, messenger a podobně.)

Přečíst

Seznam Webmaster Tools - využití

Seznam.cz v dubnu spustil vlastní rozhraní pro webmastery, které známe většinou z Google (Search Console). Zatím se jedná o BETA verzi, kde moc dat nenajdeme, ale i s tím co najdeme se dá dobře pracovat. Přímo v rozhraní je jen 1 graf s informacemi o procházením Vašeho projektu robotem, kolik stránek je v indexu, kolik jich má nějaký problém a kolik jich je přesměrováno. Pokud se chcete dozvědět, které adresy jsou chybné/přesměrované není to zas tak uživatelsky příjemné - ke všem datům se jde dostat přes API.

Přečíst