Končíme s měřením pozic ve vyhledávačích, ale nezoufejte.
Dohodli jsme se s kolegy z Marketing Mineru, že poskytnou ZDARMA tarif na měsíc a zařídí převod všem, které jim potvrdíme jako aktuální klienty SEMOR.

Kdo chce této nabídky využít a zdarma přejít na tento nástroj, stačí kliknout na: Převést projekty do Marketing Mineru

Přihlášení


Proč je důležité pochopit význam průměrného CTR pro Váš projekt?

Každá doména, každá stránka, každý vyhledávací dotaz je rozdílný. Nevyužívejte obecné studie ohledně rozložení CTR ve výsledcích hledání. Nejlepší je využívat vlastní data a snažit se pochopit rozložení CTR pro Váš projekt.

Přečíst

Proměna SEMORu - technické SEO

Jak jste si asi již všimli od prosince 2017 již neměříme pozice klíčových slov ve vyhledávačích. Toto těžké rozhodnutí padlo na začátku prosince po potížích se zajištěním této služby. 99% funkčnosti systému bylo závislé právě na měření pozic, i přes zrušení měření nehodlám SEMOR pohřbít. Je proto nutné přijít s novými službami, které by lidem od SEO/PPC usnadnili práci.

Přečíst

Jak získat více prokliknutí při stejných pozicích ve výsledcích hledání?

Všechny výsledky vyhledávání "soutěží" o pozornost uživatelů. Atraktivnější snippet na druhé pozici může mít více prokliknutí než ten "nudnější" snippet na první pozici.

Přečíst

Nová funkce pro SEMOR, kontrola pozic u PR článků

Představte si situaci, že potřebujete sledovat vývoj pozic v přirozeném vyhledávání na google.cz a seznam.cz na brandové klíčové slova, ale u desítek PR článků.

Přečíst