bez měsíčního paušálu

REGISTRACE ZDARMA

Registrace do systému je ZDARMA. ZDARMA můžete využívat i některé funkce. Vše ostatní je zpoplatněno a vždy jste upozornění předem na částku, kterou bude daná akce/report stát. Platnost nakoupených kreditů je 365 dní, můžete si je koupit předem a utrácet až je budete potřebovat.

Registrujte se
Něco speciálního?

Jak mohu zaplatit?

Nákup kreditů lze provést jednoduše na fakturu nebo online pomocí platební karty.

Kolik stojí kredity?

Přepočet kreditů je velice jednoduchý, 1 Kč je 100 kreditů. V některých případech i více - máme speciální akce. Za 100 kreditů si můžete například nechat změřit pozice pro 10 slov, nebo vypsat posledních 100 odkazů pro nějakou doménu.

Ukázka cen za reporty

Pokud si například nakoupite kredit za 100Kč dostaně 10 000 kreditů. Za tuto částku si můžete nechat změřit pozice pro 1000 slov nebo exportovat odkazový profil pro 20 domén nebo určit měsíční hledanost pro 15 000 slov atd. U každého reportu/přehledu vidíte kolik bude výsledek stát kreditů.

Platnost kreditů

Platnost kreditů je 365 dní nemusíte se tedy bát, že příjdete o nevyužité kredity na konci měsíce.

Zrušení účtu

Zrušení účtu můžete provést ve své administraci.

tarif SHOPTET

Pokud máte eshop u Shoptet můžete využívát náš doplněk, cena tohoto doplňku je 100Kč/měsíc

Filip Podstavec

SEMOR je rychle rostoucí a flexibilní systém. Pomůže online markeťákům všeho druhu a z diskuze s Vítem vím, že má naplánované velmi zajímavé nástroje, které bude zajímavé sledovat při jejich vývoji, nasazení a především používání. Těším se

Kateřina Luberová, DiS

Systém SEMOR používá naše společnost EBM system k.s. k monitorování TipCars a EBMservice. Pro každodenní mravenčí práci na poli SEO marketingu pro nás tato služba představuje velice efektivní nástroj. Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme důležitost oblasti SEO marketingu v dnešní době, vsadili jsme na systém SEMOR a práci s ním si opravdu pochvalujeme a můžeme jej jedině doporučit.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

Vít Reisiegel

Vít Reisiegel

Tomáš Londa

Tomáš Londa

Daniel Kovalčík

Daniel Kovalčík

Vojtěch Král

Vojtěch Král

Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala