kredity

bez měsíčního paušálu

Veškeré funkce v systému jsou účtovány pomocí kreditů (vždy předem víte kolik co bude stát). Kredity si můžete koupit převodem nebo platební kartou (informace si neukládáme).

Vždy záleži jen na vás kolik kreditů utratíte. Vedení projektu v systému vás nic nestojí. Takže si můžete koupit kredit předem a utrácet jej jen když budete potřebovat - platnost kreditu je 6 měsíců, tedy o nevyčerpanou část nepřicházíte na konci měsíce.

Registrujte se
Něco speciálního?

Potřebujete něco speciálního, funkčnost jen pro vás? Kontaktujte mě a určitě něco vymyslíme.

724 206 539

Naplánujme společnou online schůzku.

Jak mohu zaplatit?

Nákup kreditů lze provést jednoduše na fakturu nebo online pomocí platební karty.

Kolik stojí kredity?

Přepočet kreditů je velice jednoduchý, 1 Kč je 100 kreditů. V některých případech i více - máme speciální akce. Za 100 kreditů si můžete například nechat změřit pozice pro 10 slov, nebo vypsat posledních 100 odkazů pro nějakou doménu.

Platnost kreditů

Platnost kreditů je 6 měsíců nemusíte se tedy bát, že příjdete o nevyužité kredity na konci měsíce.

tarif bez PAUŠÁLU

U tohoto tarifu neplatíte za evidenci projektů nic. Kredity se účtují jen za skutečně uskutečněné práce - o všem, ceně jste vždy informováni předem a jen se souhlasem.

Zrušení účtu

Zrušení účtu můžete provést ve své administraci.

tarif SHOPTET

Pokud máte eshop u Shoptet můžete využívát náš doplněk, cena tohoto doplňku je 100Kč/měsíc

Filip Podstavec

SEMOR je rychle rostoucí a flexibilní systém. Pomůže online markeťákům všeho druhu a z diskuze s Vítem vím, že má naplánované velmi zajímavé nástroje, které bude zajímavé sledovat při jejich vývoji, nasazení a především používání. Těším se

Kateřina Luberová, DiS

Systém SEMOR používá naše společnost EBM system k.s. k monitorování TipCars a EBMservice. Pro každodenní mravenčí práci na poli SEO marketingu pro nás tato služba představuje velice efektivní nástroj. Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme důležitost oblasti SEO marketingu v dnešní době, vsadili jsme na systém SEMOR a práci s ním si opravdu pochvalujeme a můžeme jej jedině doporučit.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

Daniel Kovalčík

Daniel Kovalčík

Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala

Vít Michalek

Vít Michalek

Tomáš Londa

Tomáš Londa