Nejnovější obsah

Aktuální bonusové akce na kredity

Na této stránce jsou vždy uvedeny aktuální bonusové akce pro získaní kreditů na práci se systémem.

Generování nápadů na obsah pomocí průzkumu témat

Ať už chcete vytvořit poutavý příspěvek na blog, e-knihu nebo třeba podcast, musíte najít zajímavé téma a poutavý titulek. Nástroj Topic Research vám zefektivní proces vyhledávání a tvorby obsahu.

Podobná slova ve vyhledávání

Při většině vyhledávání nabízí vyhledávače podobná klíčová slova, která nějakým způsobem souvisejí s vámi hledaným dotazem. Tato navržená slova najdete vždy dole pod výsledky hledání. V angličtině jsou pojmenována jako related search.

TITLE je kratší než 15 znaků

Název stránky se objevuje hlavně ve výsledcích hledání. Google od 9/2021 přepisuje TITLE dle "svého uvážení" - například pokud jsou moc krátké, nebo nepopisují správně danou stránku. Nenuťte vyhledávače vybírat TITLE za vás, ne vždy to dopadne dobře.

TITLE je delší než 579px

Název stránky se objevuje hlavně ve výsledcích hledání. Jeho délka je omezená. Delší neznamená chybu, pokud nemáte za hranicí důležité informace. Google od 9/2021 přepisuje TITLE dle "svého uvážení".

META DESCRIPTION je delší než 919px

tzv. SEO popisek využívají vyhledávače pro jeho zobrazení ve výsledcích hledání. Jeho délka je omezená na 919px pro PC. To že je delší nemusí nutně znamenat problém, pokud například nemáte důležité informace až za touto hranicí.

Interní odkaz vede z HTTPS -> HTTP

V zásadě se nejedná o problém pokud vše funguje jak má a URL z http je následně přesměrována na HTTPS.

Zobrazení obrázku z http adresy na HTTPS stránce

Tento problém se netýká přímo SEO, alespíše návštěvníků.

Audit zpětných odkazů - sledování nových

Pro každý aktivní projekt v systému si můžete v přehledu projektů zapnout - Link audit. Což je automatické hlídání nových odkazů pro zvolený projekt.

Zpětné odkazy pro doménu

Chcete se podívat kde právě vznikají odkazy pro Váš projekt? Nebo naopak kde buduje odkazy Vaše konkurence? Denně aktualizovaná databáze odkazů pro jakoukoliv doménu je Vám k dispozici.

Generování textů (článků) pomocí AI

Nechejte si pomocí AI vybenerovat návrh článku, který může sloužit jako podklad pro vytvoření finální verze.

Kontrola indexovatelnosti URL adres

Pokud chcete, aby vaše stránky byly dohledatelné ve vyhledávačích - přiváděli nějakou návštěvnost, je nutné ať jsou v prvni řadě v indexu vyhledávačů.

Spárování Google účtu s účtem SEMOR

Pokud už máte účet v systému SEMOR a chcete si jej propojit se svým Google účetem musíte postupovat podle tohoto návodu.

Odkazový profil

Potřebujete zjistit odkazový profil pro doménu? Vývoj počtu zpětných odkazů, domén, spam skóre odkazů a ještě více? Stačí zadat doménu a do pár sekund dostanete ucelený přehled informací za posledních 12 měsíců.

Návrh klíčových slov z našeptávačů

Návrhy klíčových slov z našeptávačů Google, Seznam, Youtube je nejrychleší cesta k získání základních klíčových slov pro analýzu klíčováých slov, průzkum nějakého tématu atd.

Počet indexovaných stránek pro domény

Potřebujete zjistit počet indexovaných stránek na Google/Seznam.cz pro větší počet domén? Ručně by to byla dřina, s tímto reportem získáte potřebné informace za pár minut.

Augustýn - Crawler

21.12.2017 jsem byl stvořen a oživen Mé jméno mi zvolili Ti největší z české SEO komunity.

Jak získat hledanost klíčových slov na Google a Seznamu

Potřebujete zíkat informace o měsíční hledanosti na Google/Seznamu za posledních 12 měsíců pro tisíce slov?

KGR - Keyword Golden Ratio

Díky této mětodě můžete být rychle vidět ve výsledcích hledání a překočit i velkou konkurenci s historií.

Kredity místo měsíčního paušálu

Většina nástrojů/služeb funguje na měsíčním předplatném. Často se klienti dostávají do situace, kdy platí a přitom třeba službu už tak nevyužívají, nebo ji momentálně nepotřebují.

Klíčová slova pro kategorii

Potřebujete klíčová slova pro určitou kategorii - klobouky, auto-moto, odtahové vozy atd. Kategorii máme k dispozici přes 3000.

SERP data - vše o doméně z vyhledávání Google

Chcete se podívat na jakoukoliv doménu (alespn měsíc starou) a na její výsledky na Google? Tedy pozice, vstupní stránky, klíčová slova, odhad návštěvnosti atd.?

Klíčová slova - Link prospecting

Odhad organické návštěvnosti z Google

Každý by někdy potřeboval odhad návštěvnosti z Google. Nyní je tato funkce k dispozici u nás a pro skoro všechny evropské země.

Kombinace slov

Potřebujete vytvořit seznamy klíčováých slov pro cílení v PPC nebo SEO analýzu? Máte k dispozici pár základních slov a k nim např. seznam měst nebo barev a chcete je spojit dohromady?

Simulace polohy pro hledání na Google

Chcete se podívat jak vypadjí výsledky hledání na Google v různých městech nebo krajích? K dispozici máme 400 lokalit v rámci ČR.

Počet zpětných odkazů pro doménu

DNS záznamy pro doménu

Průzkum trhu - jednorázové měření pozic

Jednorázové přeměření pozic ( získání aktuálních informací z vyhledávačů ) využijete k průzkumu trhu, určení skutečných konkurentl v organickém hledání nebo pro malou a rychlou analýzu klíčových slov.

Měření pozic klíčových slov

Klíčová slova - analýza SERP

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

Vojtěch Král

Vojtěch Král

Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala

Tomáš Londa

Tomáš Londa

Vít Reisiegel

Vít Reisiegel

Daniel Kovalčík

Daniel Kovalčík