Dlouhodobé projekty

Sledujte vývoj vašeho projektu v čase. Pravidelné měření pozic, technického stavu a hlídání odkazů. Pro každý projekt jsou k dispozici desítky reportů nad získanými daty z měření pozic.

Měření pozic

Měření pozic klíčových slov na Google a Seznam.cz se může buď provádět v pravidelných intervalech dle Vašeho nastavení, nebo jen pokud si kliknete na tlačítko přeměřit pozice. Každé slovo si můžete oštítkovat a následně si všechny reporty filtrovat i podle těchto štítků.

Konkurence

V systému si můžete zvolit neomezený počet konkurenčních serverů k jejich sledování pozic, market share nebo GAP analýzu.

Detail klíčového slova

Pro každé měřené klíčové slova máte k dispozici historii měření (pozice), vypís SERPu do 60. pozice. K dispozici je také přehled změn vstupních stránek - když vyhledávač začne preferovat/nabízet jinou vstupní stránku než při posledním měření. Náhled na detail klíčového slova.

Skore viditelnosti, rozložení pozic

Jak vypadá základní přehled nad klíčovými slovy se můžete podívat v ukázce

Přehledy

V systému je přirpaveno desítky přehledů nad získanými daty při měření pozic např. průměrné měsíční/týdení pozice, které určitě pomohou v lepším pochopení trendů a vašeho projektu. Dalším přehledm je "related keywords" - podobná klíčová slova, která vyhledávače nabízí při hledání některého z Vašich dotazů. Z těchto slov odstraníme základní klíčové slovo a zobrazíme s jakýmu tvary/slovy se nejčastěji dané slovo/štítek hledá.

Evidence a kontrola odkazů

Technická kontrola

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

Vít Michalek

Vít Michalek

Daniel Kovalčík

Daniel Kovalčík

Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala

Tomáš Londa

Tomáš Londa