Alerty - denní kontrola Vašeho projektu

Každý den kontrolujeme změny u Vašeho projektu. Doteď jste se o nějaké změně dozvěděli max. při přihlášení do systému a sledováním konkrétního reportu. Nyní máte možnost si některé "alerty" zapnout a být na změny upozorněni e-mailem.

ROBOTS.txt

Pokud dojde k jakékoliv změně v tomto důležitém souboru (nebo i jeho nedostupnosti) budete o tom ihned informováni.

Vstupní stránky

Při každém měří pozic klíčových slov si ukládáme i vstupní stránky (landing pages) a u nich kontrolujeme - rychlost načtení, nadpisy, descriptions, meta tag ROBOTS, stavový kód. Do reportu se momentálně dostate jen změna stavového kódu.

Google PageSpeed Score

Jedná se o hodnotu, kterou deklaruje Google pro každou stránku otestováním mnoha jejich vlastností (rychlost načtení, počet přesměrování, atd.) Pokud dojde ke změně této hodnoty oproti 14 dennímu průměru budete o tom nyní informováni.

Počet indexovaných stránek

Když se Vaš projekt neindexuje nebo klesá počet indexovaných stránek asi je něco špatně (někdy to špatně není, je to např. cílem při úklidu na webu). Čísla o indexovaných stránkách se během dne mění. Proto dostanete zprávu jen pokud se bude poslední počet stránek lišit oproti průměru za posledních 7 dní o více než 30% nebo pokud je rozdíl oproti minulému dni více než 50%.


Kde to najdu?

U každého projektu v nastavení je nyní seznam možných alertů, stačí si jen vybrat. Po nastavení alertů se nemusíte bát, že Vás nyní ke každému projektu můžeme zahltit e-maily - zprávy se slučují do jedné, takže Vám přijde vždy maximálně 1 e-mail/1 projekt/1 den.Stále platí, pokud máte nápad na co by šlo ještě upozorňovat, dejte mi vědět.


Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Vít Reisiegel SEO specialista už od roku 2005, analytik, marketingový specialista

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista

...

Tomáš Londa SEO konzultant

...

Daniel Kovalčík SEO specialista