Broken Link Finder 1.část

Co to vlastně je broken linkbuilding? Výstižně jej popsal Marek Hnátek http://blog.marekhnatek.cz/broken-linkbuilding-38/ Nyní vám přinášíme možnost prohledávat tématické weby a hledat tyto "chybné odkazy".


Základní stránka

Založení nového "projektu" pro hledání broken linků

Nový projekt můžete založit s vlastní sadou klíčových slov, nebo můžete využít seznam klíčových slov, který jste si vytvořili předem v návrháři klíčových slov

Obrazovka po potvrzení požadavku

 

Průběh zpracovávání

Nalezení samotných odkazů, zjištění jejich stavu nějakou dobu trvá, proto se nelekejte když uvidíte v detail měření tuto zprávu. 

Pokud již probíhá kontrola nalezených URL uvidíte tento typ obrazovky


Níže vidíte obrazovku v pokročilejším stavu měření ( s 1. chybným odkazem)Výstup je seznam URL s anchor texty a cílovými odkazy, které jsou špatné, a které se týkají hledaných klíčových slov - tedy nějakého tématu. Od Ledna 2016 si budete moci automaticky zjišťovat kontakty přímo na majitele webů u nás v systému.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme