Google Mobile Update - kde přesně sledovat změny?

Dnes 21.4.2015 Google spustil avizovaný algoritmus, který má v mobilním vyhledávání zvýhodnit weby, které jsou přizpůsobené mobilům. Kde tyto změny můžete sledovat? Více informací se určitě dočtete v dnešním článku od Pavla Ungra http://blog.bloxxter.cz/mobilni-weby-maji-ode-nynejska-prednost-v-mobilnim-vyhledavani/.Kde sledovat změny ve vyhledávání pro váš projekt?


1. Google Webmaster Tools

Jelikož se jedná o změny na Google tak prvním logickým místem je právě tato stránka https://www.google.com/webmasters/tools/top-search-queries

Při základním nastavení se zobrazují statistiky pro webové (desktopové) hledání. Pokud kliknete na tlačítko FILTRY můžete si vybrat jiné formy vyhledávání - obrázky, video. mobilní.
2. SEMOR.cz - propojený s GWT

V našem systému nabízíme možnost propojení s GWT (Google Webmaster Tools) a zpracovávání těchto dat. Automaticky stahujeme data z GWt právě pro webové a mobilní hledání zvlášť.  Data si ukladáme a díky tomu můžeme zobrazovat větši historii než v samotném GWT (některé projekty u nás mají přes 365 dní statistiky z GWT)


Zpracováváme informace o každém klíčovém slovu, díky tomu je možné zobrazovat i jejich detaily.

,


Pokud máte informace jak jinak sledovat tyto změny dejte mi vědět, rád doplním článek.


Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku