Google Search Console - novinky v SEMORU

Propojení s Google Search Console (GSC) už nám funguje nějakou dobu. K dispozici byl zatím jen historický přehled prvních 5000 klíčových slov (zobrazení, kliknutí, pozice). Většina z Vás to využívá k archivaci dat jelikož v GSC je k dispozici jen posledních 80 dní.


Informace o Vašich slovech

První rozšířením informací je doplnění Skóre viditelnosti a rozložení pozic pro Vaše měřená slova. Tedy tyto statistiky jsou jen pro slova, která jste do systému zadali pro pravidelné měření.

Obecné informace z GSC

Nově vznikl přehled skoré viditelnosti a rozložení pozic právě pro prvních 5000 slov v GSC.Pokud Vás napadne nějaký zajímavý přehled z GSC dat dejte mi vědět, rád jej zapracuji do systému.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme