Hromadné zjištění počtu zpětných odkazů

Potřebujete rychle a jednoduše zjistit počty externích odkazů na jednotlivé URL?

Založení nového reportu

Ať jsme kdekoliv v systému, můžete přes horní měnu RYCHLE -> založit nový report.

Volba typu vstupních dat

Jelikož budete chtít zjišťovat počty zpětných odkazů pro konkrétní URL zvolíme jako vstupní data právě URL ADRESY.V dalším kroku si svůj zdroj dat/report nějak pojmenujete.

Vložení URL do systému

Momentálně máte k dispozici 2 způsoby načtení dat. Prvním je klasické vložení přes kopírovat/vložit a druhým je možnost importu dat z CSV, XLS souborů. Po uložení dat k nim máte kdykoliv přístup a můžete do souboru přidávat další URL nebo je naopak mazat.

Volba práce nad daty

Když už máte soubor dat připraven stačí jej zadat k analýze a zvolit si konkrétní práce, které se mají provést. Hned jako první je možnost pro zjištění počtu odkazů pro jednotlivé URL. Po odsouhlasení ceny budete přesměrováni na stránku kde uvidíte postup hotových prací. Nemusíte tu samozřejmě čekat, po dokončení prací vám odešleme email (a nahoře v menu ve zvonečku uvidíte upozornění)

Jak může vypadat výsledek

Report máte kdykoliv k dispozici a data z něj si můžete exportovat. Vidíte v něm rozložení počtu odkazů a počtu domén. Hlavní je, ale přehled všech vložených URL a statistiky odkazů ke každé z nich.


Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Vít Reisiegel SEO specialista už od roku 2005, analytik, marketingový specialista

...

Tomáš Londa SEO konzultant

...

Tomáš Stýskala SEO specialista