Nepravidelné měření pozic - tarif FREELANCE - bez měsíčního paušálu

Pokud nepotřebujete měřit pozice klíčových slov každý den, ale vystačíte si s nepravidelným měřením, jen když vy potřebujete,ale zároveň chcete mít k dispozici historická data, souvislosti,vývoj konkurence (třeba jednou za měsíc, den před odesláním reportu klientovi) je pro vás tarif FREELANCE to pravé.

V rámci tohoto tarifu můžete v systému ZDARMA evidovat až 1000 projektů. U tohoto tarifu se platí pomocí kreditů, které si předem nakoupíte a můžete je využívat bez omezení např. i 6 měsíců. Za každou 1 korunu dostane 100 kreditů, za což můžete změřit pozice pro 10 slov, analyzovat 100 URL nebo si z SERP Diggeru stáhnout 1911 řádků informací.

Pěkně popořadě, za prvé si ukážeme jak založit nový projekt,změřit si pozice a také si ukážeme všechny reporty, které z dat dostanete.

Založení nového projektu

Pozice můžete měřit i v různých jazykových mutacích Google.

Za takto založený projekt neúčtujeme žádné kredity

Vložení klíčových slov do projektu

Klíčová slova můžete do projektu vložit pomocí vlastního seznamu nebo jej importovat z CSV,XLX souboru. Každé klíčové slovo můžete označit už při vkládání štítkem (označení můžete kdykoliv v budoucnu změnit/odstranit nebo přidat další). Veškeré následné reporty se změně automaticky přizpůsobí - i historická data.

Nyní už je jen na vás kdy budete chtít změřit/aktualizovat informace o pozicích. U každého takového projektu jste informování kolik kreditů za změření pozic vynaložíte (někdy se v systému objeví tzv. Happy Hour kdy v danou hodinu dáváme slevu 50% na každé měření, to se ovíjí od zatížení systému). Po kliknutí na tlačítko jste vždy dotázán o souhlas s cenou za měření a potvrzením požadavku. Následně už jen čekáte než systém vše přeměří - v průběhu měření je vidět procentuální stav měření.Po dokončení měření vám automaticky přijde e-mail s touto informací, nemusíte tedy netrpělivě čekat.


Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Tomáš Londa SEO konzultant

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista