Konkurence - nová podoba už brzy

Po nějaké době tady máme opět další vylepšení systému. Tentokrát jsem na vaše žádosti upravil položku konkurence. Donedávna zde byl vidět jen přehled konkurence s možností si nějakou vybrat, tato možnost stále v systému zůstala jen jsem připravil pár novinek.


Konkurence

Systém nyní sám navrhuje vaši konkurenci, podmínkou je provést alepoň 1 měření klíčových slov.
PPC

Po změření vašich klíčových slov  nyní zobrazujeme také informaci o placené reklamě PPC (Sklik / AdWords). Můžeme vám třeba říci, na která vaše slova nikdo za poslední dobu necílil reklamu. Tím Vám dáváme možnost dalšího zacílení na uživatele.

MarketShare

Pokud si vyberete ze seznamu konkurentů minimálně 1 konkurenci, můžete si následně zobrazit rozložení sil na první stránce výsledků hledání pro Vaše klíčová slova.Máte další nápady, jak SEMOR vylepšit a posunout?  Dejte mi vědět na info@semor.cz.


Autor: Vít Michalek - Autor systému SEMOR.cz, provozovatel COPYWRITERI.cz a po delší době poskytuji SEO/marketingové konzultace.

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Roman Krajíček

01.10.2014 16:40:07 Chválím a už se těším :-) Jen by nebylo špatné do PPC přidat záložku, aby se dali zobrazit jen vybraní konkurenti a ne jen všichni.

Vít Michalek

01.10.2014 17:28:09 Děkuji za podnět. Večer přidám možnosti zobrazení a také informaci jestli na nějaké klíčové slovo není PPC.

Roman Krajíček

01.10.2014 18:15:59 Děkuji a taky děkuji za opravu diakritiky u jména :-)

Vyzkoušej systém na 14 dní zdarma OK, jdu do toho!

Máte dotazy? Zeptejte se nás

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku