Konkurence - nová podoba už brzy

Po nějaké době tady máme opět další vylepšení systému. Tentokrát jsem na vaše žádosti upravil položku konkurence. Donedávna zde byl vidět jen přehled konkurence s možností si nějakou vybrat, tato možnost stále v systému zůstala jen jsem připravil pár novinek.


Konkurence

Systém nyní sám navrhuje vaši konkurenci, podmínkou je provést alepoň 1 měření klíčových slov.
PPC

Po změření vašich klíčových slov  nyní zobrazujeme také informaci o placené reklamě PPC (Sklik / AdWords). Můžeme vám třeba říci, na která vaše slova nikdo za poslední dobu necílil reklamu. Tím Vám dáváme možnost dalšího zacílení na uživatele.

MarketShare

Pokud si vyberete ze seznamu konkurentů minimálně 1 konkurenci, můžete si následně zobrazit rozložení sil na první stránce výsledků hledání pro Vaše klíčová slova.Máte další nápady, jak SEMOR vylepšit a posunout?  Dejte mi vědět na info@semor.cz.


Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz

Roman Krajíček

01.10.2014 16:40:07 Chválím a už se těším :-) Jen by nebylo špatné do PPC přidat záložku, aby se dali zobrazit jen vybraní konkurenti a ne jen všichni.

Vít Michalek

01.10.2014 17:28:09 Děkuji za podnět. Večer přidám možnosti zobrazení a také informaci jestli na nějaké klíčové slovo není PPC.

Roman Krajíček

01.10.2014 18:15:59 Děkuji a taky děkuji za opravu diakritiky u jména :-)