Kontinuální SEO #1: kontrola robots.txt

Pravidelná, nejlépe automatizovaná kontrola jednoho z nejdůležitějších souboru u vašeho projektu "ROBOTS.txt" je základem v kontinuálním SEO.


Hlídání změn, jak můžeme pomoci?

Všem projektům v systému automaticky, každý den kontrolujeme soubor ROBOTS.txt a porovnáváme jeho obsah s předchozím dnem. Pokud dojde ke změně, pošleme vám e-mail s upozorněním. Zároveň si můžete přímo u každého projektu prohlédnout historii změn.

Takovou kontrolu můžete samozřejmě provádět ručně. Většinou víte jaké změny na projektu děláte děláte, ale díky automatizaci si můžete "malinko" ulehčit práci a pohlídat si web pokud k němu mají přístup i další vývojáři.

Na stejnou úroveň můžeme zařadit i kontrolu informaci o indexovanosti přímo na stránkách a to jak META tag robots, který je umístě viditelně přímo ve stránce tak i hlavičku odpovědi ze serveru : X-Robots-Tag, na kterou roboti vyhledávačů reagují, ale to až příště.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku