Osobní blog: Jaký byl rok 2015 a jaký bude ten další?

Rozhodl jsem se napsal osobní blog, a jelikož jsem na podzim neprodloužil svou osobní stránku (moc jsem tam nepsal) budu tento článek muset umístit zde. 

jaký byl rok 2015?


Těžko mohu hodnotit splněné cíle pro tento rok, jelikož jsem si na konci roku 2014 žádné nedával. Ale pokud mám hodnotit rok jako celek, tak jsem nadmíru spokojen.  Je sice pár věcí, které na sobě budu ASI muset zlepšit (naučit se je). 

Řekl bych, že největší problém bude s mou povahou a až příliš kamarádským přístupem při komunikaci. Jenže to jsem já, nemám rád přetvářku a manipulaci. Možná i díky domu jsem během roku nezískal 3 velké klienty.a jaký bude rok 2016?


SEMOR.cz

Tady je to jednoduché, chtěl bych na konci roku mít alespoň 1000 aktivních projektů v systému. A zveřejňovat alespoň 1 článek na blogu týdně. Takže pokud se najde někdo kdo by mi chtěl pomoci se psaním o SEO, PPC a tak dále, napište mi.

SUDOKULIGA.cz

Už to bude 9 let co provozuji tento projekt  na luštění SUDOKU online. A už to bude rok co mám připravenou responsivní verzi stránek i s překlady, takže je jasné co musím v příštím roce udělat. A pokud by se vše dařilo a zůstal nějaký volný čas, rád bych zkusil uspořádat offline turnaj v našem městě. Od zpoplatnění webu v roce 2013 jsem se o něj začal o to méně starat, což na jeho funkci sice nemělo žádný vliv (je udělán naprosto automaticky), ale tak nějak už neznám své návštěvníky a jejich chování - což pro mě vždy bylo důležité pro další vývoj.


TRICERO.cz

V červnu 2015 jsem spustil tento agregátor českých a slovenských článků o marketingu s automatickým určováním kategorie (SEO, PPC, Sociální sítě atd.) Zatím v podstatě jen sbírá nové články a ukládá si je do archívu (již jich je přes 7700). V tomto roce bych rád udělal pořádný design, ale tomu bude předcházet vymyslet vůbec strukturu celého projektu.


TWING.cz

Ještě během ledna bych rád spustil svůj nový projekt, který se bude týkat sociálních síti, z počátku hlavně Twitter a Facebook. Více k tomu zatím neprozradím.


A co dál?

Krom všech těchto činností bych měl v říjnu oslavit 10 let práce ve firmě EBM system s.r.o. (TipCars.com, EBMservice.cz). A největší výzvou pro mě bude workshop na jednom z chystaných Barcampů a teoreticky i něco na dalším SEOrestartu. Ale to jsou vše jen takové plány a až za 365 dní uvidím jestli se mi něco z toho podařilo uskutečnit.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista

...

Tomáš Londa SEO konzultant

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka