Otázky a odpovědi #2

Minulý týden jste mi mohli pokládat otázky ohledně systému SEMOR. Nikde jsem to moc nepropagoval, tak jen máme jen 2 otázky.


Nechcete vytvořit nižší tarif cca 50Kč/měsíc? Nepotřebuji toho tolik, a určitě nebudu sám.

Nebudeme vytvářet tak nízký tarif, ale je možné využít kreditů. A ty postupně aplikovat na využité funkce - měření pozic, hledanost slov, analýza URL, hledání chybných odkazů v SERPu. Za 1Kč dostanete 100 kreditů (změření pozic pro 10 slov). Platnost kreditů vám nevyprší na konci měsíce jako u jiných služeb.

Ve FAQ #1 píšete, že "aktuálně máte 200 platících klientů". Můžete nám prosím sdělit, jaký je nejčastěji používaný tarif, jestli jde převážně o pravidelné platby a jaká ze služeb se využívá nejvíce/nejméně? Děkuji.

Nebudu prozrazovat přesná čísla, ale většina klientů funguje na pravidelném měsíčním tarifu (500Kč). S platbou za kredity a jejich následným využíváním v systému jsme teprve na začátku. Nejčastější funkcí je měření pozic a v posledních dnech začíná narůstat využívání technické kontroly webu našim robotem (50 URL zdarma).

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz