Otázky a odpovědi #2

Minulý týden jste mi mohli pokládat otázky ohledně systému SEMOR. Nikde jsem to moc nepropagoval, tak jen máme jen 2 otázky.


Nechcete vytvořit nižší tarif cca 50Kč/měsíc? Nepotřebuji toho tolik, a určitě nebudu sám.

Nebudeme vytvářet tak nízký tarif, ale je možné využít kreditů. A ty postupně aplikovat na využité funkce - měření pozic, hledanost slov, analýza URL, hledání chybných odkazů v SERPu. Za 1Kč dostanete 100 kreditů (změření pozic pro 10 slov). Platnost kreditů vám nevyprší na konci měsíce jako u jiných služeb.

Ve FAQ #1 píšete, že "aktuálně máte 200 platících klientů". Můžete nám prosím sdělit, jaký je nejčastěji používaný tarif, jestli jde převážně o pravidelné platby a jaká ze služeb se využívá nejvíce/nejméně? Děkuji.

Nebudu prozrazovat přesná čísla, ale většina klientů funguje na pravidelném měsíčním tarifu (500Kč). S platbou za kredity a jejich následným využíváním v systému jsme teprve na začátku. Nejčastější funkcí je měření pozic a v posledních dnech začíná narůstat využívání technické kontroly webu našim robotem (50 URL zdarma).

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku