Otázky a odpovědi #1

Minulý týden jste mi mohli pokládat otázky ohledně systému SEMOR. Nikde jsem to moc nepropagoval, tak jen máme jen 3 otázky.


Napojení dat na Google Data Studio?

Už nějakou dobu na napojení do Google DataStudio pracujeme. Momentálně jsme ve fázi testování a ladění. Vydání konektorů stihneme určitě do konce prázdnin.

Neplánujete udělat nějaké školení/workshopy?

Plánujeme, dokonce koncem července (31.7.2019) takové setkání bude ve Frýdku-Místku. Více informací se můžete dočíst na Facebooku. Ve zkratce se bude jednat o malé představení novinek v systému a následná diskuze na různými tématy.

Určitě bych rád pravidelněji dělal on-line workshopy/školení.

Nedávno jsem někde slyšel, že jste mrtví ;) Jak to teda je?

Před 2 roky v prosinci 2017 nás postihla určitá krize, kterou jsme po roce usilovné práce překonali a nyní (2019) rosteme - aktuálně máme 200 platících klientů.


Další otázky můžete pokládat zde a já na ně zase za týden odpovím.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz

Karel Hanousek

22.07.2019 13:56:01 https://twitter.com/karelhanousek Hezký dobrý den, Víte, jsem rád, že se SEMOR neustále vyvíjí.

-> Napojení na GDS je dobrý nápad.
-> Vidět doporučení naživo a s doporučenými postupy je také skvělý nápad - pro mě je skoro 300 km jedna cesta poměrně daleko a 4,5 hodiny v autě na jedné cestě je také nemálo. Lidé z Prahy to mají ještě dále. Beru, že je to mých prioritách. Co jej udělat v Brně, Praze, Budějkách, v okolí Jihlavy nebo online? Ptám se možná za všechny, kdo to mají daleko a nejsou z okolí Ostravy nebo Olomouce a nechtějí být půl dne v autě (byť obsah workshopu jistě stojí za to). Být lidem blíž. Děkuji za zvážení.

Ať se SEMORu a tobě daří.
Karel

Vít Michalek

22.07.2019 14:49:05 Jsou prázdniny takže stejně moc lidi nemá čas, tentokrát je to spíše pro místní a kde to chci dělat pravidelněji a trošku naši komunitu rozšiřovat a vzdělávat. Brno nebo Praha, to bych viděl možná na podzim pokud by byl zájem. On-line určitě bude;)

Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme

Kvalitní support je pro mě základ. Zeptejte se mě na messengeru, odpovím co nejrychleji to půjde.

napiš otázku