Otázky a odpovědi #1

Minulý týden jste mi mohli pokládat otázky ohledně systému SEMOR. Nikde jsem to moc nepropagoval, tak jen máme jen 3 otázky.

Napojení dat na Google Data Studio?

Už nějakou dobu na napojení do Google DataStudio pracujeme. Momentálně jsme ve fázi testování a ladění. Vydání konektorů stihneme určitě do konce prázdnin.

Neplánujete udělat nějaké školení/workshopy?

Plánujeme, dokonce koncem července (31.7.2019) takové setkání bude ve Frýdku-Místku. Více informací se můžete dočíst na Facebooku. Ve zkratce se bude jednat o malé představení novinek v systému a následná diskuze na různými tématy.

Určitě bych rád pravidelněji dělal on-line workshopy/školení.

Nedávno jsem někde slyšel, že jste mrtví ;) Jak to teda je?

Před 2 roky v prosinci 2017 nás postihla určitá krize, kterou jsme po roce usilovné práce překonali a nyní (2019) rosteme - aktuálně máme 200 platících klientů.


Další otázky můžete pokládat zde a já na ně zase za týden odpovím.

Karel Hanousek 22.07.2019

Hezký dobrý den, Víte, jsem rád, že se SEMOR neustále vyvíjí.

-> Napojení na GDS je dobrý nápad.
-> Vidět doporučení naživo a s doporučenými postupy je také skvělý nápad - pro mě je skoro 300 km jedna cesta poměrně daleko a 4,5 hodiny v autě na jedné cestě je také nemálo. Lidé z Prahy to mají ještě dále. Beru, že je to mých prioritách. Co jej udělat v Brně, Praze, Budějkách, v okolí Jihlavy nebo online? Ptám se možná za všechny, kdo to mají daleko a nejsou z okolí Ostravy nebo Olomouce a nechtějí být půl dne v autě (byť obsah workshopu jistě stojí za to). Být lidem blíž. Děkuji za zvážení.

Ať se SEMORu a tobě daří.
Karel

Vít Michalek 22.07.2019

Jsou prázdniny takže stejně moc lidi nemá čas, tentokrát je to spíše pro místní a kde to chci dělat pravidelněji a trošku naši komunitu rozšiřovat a vzdělávat. Brno nebo Praha, to bych viděl možná na podzim pokud by byl zájem. On-line určitě bude;)


Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Roman Španiel SEO/PPC specialista

...

Vít Reisiegel SEO specialista už od roku 2005, analytik, marketingový specialista

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik