Partnerství s e-shop platformou UPgates


Nově jsme uzavřeli spolupráci s e-shop řešením UPgates. Tato platforma nabízí kombinaci výhod pronájmu internetového obchodu a e-shopu na míru. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při provozu e-shopu.

Tvorba e-shopu u UPgates je rychlá a efektivní. Vše hravě zvládnete i bez programování a kódování. Díky modulátoru Designer si ale grafiku vyladíte do posledního detailu.

Neváhejte a staňte se díky UPgates skutečně úspěšným podnikatelem. Vytvořte si na 30 dnů zdarma e-shop nastavitelný na míru se všemi moduly již v ceně.

Na e-shopech UPgates můžete využívat SEO nástroje SEMOR po zadání registračního emailu zde. Posléze vám přijdou přihlašovací údaje a můžete začít!

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme