SEMOR 2.0

Proč máme nový systém a co bude dál?


Proč nový systém?

Do nového systému mě nic nenutilo, klienti byli spokojení tak proč to měnit.

Důvodem nebylo, že by starý (původní) systém měl nějaké problémy s funkčností. Jen se k němu celou dobu přistupovalo dost nesystematicky, hodně úprav, které byly jen tak založeny do systému, problémy s rozšiřováním možností a prostě "bordel" v kodu.

Nový systém jsem napsal skoro na "zelené louce", pár základních prvků zůstalo původních jen se přepracovali, aby odpovídali novým požadavkům na budoucí rozšiřování. Jediné co jsem nedělal sám byla grafika, na tu se prostě necítím - koupil jsem placenou šablonu a měl jsem čas na vývoj.

API - Všechny data jdou exportovat

Tohle považuji za hodně důležitou vlastnost, jelikož mi to umožňuje jednodušší práci s přehledy,novými funkcemi. A libí se to i agenturám a větším firmám, které si rády tvoří vlastní přehledy a "manažerské" grafy u sebe.

Plány do budoucna?

Rád bych letos přeložil celý systém do angličtiny a zkusil s nim vyrazit za hranice evropy. Rád bych také přidal funkce pro polo/automatické kontroly/doporučení ohledně on-page faktorů.

I do dalších let budu jediným vlastníkem projektu SEMOR a jediný kdo má přístup k datům.

A dál....

Dál už to záleží jen a jen na Vás na klientech. Pokud vytváříte nějaké reporty ručně (excel,OpenRefine atd.) a myslíte, že by to šlo více automatizovat napište mi - proberu si každý požadavek a pokusím se vyhovět tak, aby Vám SEMOR ušetřil čas.

Autor: Vít Michalek - Můžeme spolu probrat váš projekt, kdy vám řeknu kde vidím jeho prostor pro zlepšení, růst nebo naopak co by mohl být problém/nejasnost z pohledu návštěvníků. Online marketingu se věnuji od roku 2012. Všechny projekty, až na svůj osobní web, si programuji sám, takže mám i pohled programátora a nevymýšlím vzdušné zámky.Jsem upřímný, a neschovávám se za obecné termíny. Osobní stránky na vitmichalek.cz


Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme