Uživatelské moduly - dashboard

Připravil jsem pro vás menší novinku. Pro každý projekt si nyní můžte definovat vlastní uživatelské moduly pro rychlý přehled - dashboard.

1. pohyb klíčových slov

Tento přehled zobrazuje jen ta klíčová slova, která se posunula o nastavený počet míst ve výsledcích hledání. Pro každý projekt si můžete nastavit jiné hodnoty. Například si mohu nastavit, že chci jen ty slova, která si při posledním měření pohoršíla o 10 a více pozic nebo polepšila od 4 pozice.2. odkazy evidované v Google Webmaster Tools / mé odkazy

Pokud si propojíte systém s GWT budete mít k dispoici tento přehled. Vidíte v něm evidované odkazy za posledních X dní (X si můžete nastavit na 7-100), a graf se znázorněním nejčastějších odkazovaných domén. Stejný přehled zobrazujeme i pro vámi vložené odkazy.3. Chybné vstupní stránky

Pokud při analýze vstupních stránek (díky měřeným klíčovým slovům) narazíme na stránku, která bude vracet jiné kód než 200, tedy (301,302,410,404,503 atd.). Uvidíte tyto url v přehledu.


A k čemu to vše slouží?

V systému je hodně detailních stránek/ výpisů/ statistik. Těmito uživatelskými moduly si můžete nastavit to co je pro vás důležité vidět hned, při běžné kontrole projektu.

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

...

Vít Reisiegel SEO specialista už od roku 2005, analytik, marketingový specialista

...

Silvie Dluhošová SEO specialistka

...

Stanislav Vasko Online marketing, webová analytika, procesní a aplikační analytik

...

Tomáš Stýskala SEO specialista

...

Daniel Kovalčík SEO specialista

...

Tomáš Londa SEO konzultant