Kdo s námi spolupracuje, koho doporučujeme

danielkovalcik.cz

Jsem SEO specialista a konzultant online marketingu. Pomohl jsem s optimalizací více jak 100 klientům. Mohu pomoci projektu jako jednotlivec nebo také napojit komplexní marketingový tým. Chcete pomoci? Napište mi a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás!

seoptimista.cz

SEO se věnuji přes deset let. Pracuju vždy v zájmu klienta. I kdyby to mělo znamenat, že vám SEO nedoporučím. Nezkouším si na klientech experimenty a nedělám analýzy do šuplíku. Za poslední 4 roky mám 90% zakázek z doporučení od mých spokojených klientů.

vojtechkral.cz

Několik let pro mě byla hlavním zdrojem obživy informační technika (IT), pracoval jsem na pozici správce IT a počítačových sítí. Příležitostně stále vypomáhám a figuruji jako webmaster, ale to už spíše jen okrajově. Primárním se pro mě před několika lety stal online marketing snad ve všech jeho podobách. Tzn. od PPC reklam, zbožáků typu Heuréka, Favi až po SEO.

seokonzult.cz

Optimalizuji webové stránky pro vyhledávače. Jako SEO specialista a konzultant pomáhám firmám růst a eshopům zvyšovat prodeje.

reisiegel.eu

SEO specialista a konzultant už od roku 2005, datový analytik, marketingový specialista a PPCčkař. Pomůžu s online marketingem, PPC, ale hlavně s optimalizací webu nebo shopu. Provádím audity webu, připravím analýzu klíčových slov a to včetně doporučení a použití v online. Zaměřuji se i na datovou analytiku nastavení GA a propojení s různými analytickými službami. Linkbuilding nedělám.

vitmichalek.cz

Autor systémů SEMOR a SEOwebmaster