Kde o nás už napsali?

SEMOR recenze

SEMOR je komplexní SEO nástroj, který ocení nejen marketingoví freelanceři, ale také majitelé různých webových projektů a e-shopů. Tento nástroj měří pozice stránek ve vyhledávačích, hlídá zpětné odkazy, získává důležitá data ze SERP a také například pomáhá s technickou analýzou webu. Díky své cenové politice je SEMOR vhodný jak pro týmy s napjatým rozpočtem, tak i pro větší projekty.

https://www.5nej.cz/semor-recenze/

Nový Links Digger od Semor.cz

Online nástroj Semor.cz asi není potřeba mezi Vámi představovat. Nicméně pro všechny malá rekapitulace.

https://wladass.cz/novy-links-digger-od-semor-cz/

SEO nástroje: Kompletní seznam

Dalším ryze českým nástrojem pro ulehčení SEO aktivit je Semor.cz. Kromě možnosti využít SEO konzultace s některým z týmu SEO specialistů nabízí Semor 3 hlavní funkce...

https://www.webhostingcentrum.cz/seo-nastroje-kompletni-seznam/#Semorcz_od_Vita_Michalka

České SEO nástroje, jež vám mohou dopomoci ke zlepšení pozice ve vyhledávačích

Již dávno pryč jsou doby, kdy SEO specialisté neměli k dispozici žádné ryze české SEO nástroje, které by dokázaly plně vyhovovat zdejšímu specifickému trhu a situaci na poli vyhledávání. Následující řádky pak pojednávají právě o těchto specializovaných českých SEO nástrojích, s důrazem na jejich funkcionalitu, rovněž na to jaké výhody a nevýhody uživatelům přináší a v neposlední řadě i na jejich cenu.

https://linketica.com/blog/ceske-seo-nastroje-jez-vam-mohou-dopomoci-ke-zlepseni-pozice-ve-vyhledavacich/

Skutečná konkurence ve vyhledávačích

Víte, kdo je vaše opravdová konkurence ve vyhledávání? Klienti obvykle vnímají jako své hlavní konkurenty ty, se kterými se nejčastěji potýkají ve výběrových řízeních, nejčastěji je vidí na plakátech či bannerech nebo je slyší v rádiu a nebo jsou nejdéle na trhu. Tato konkurence však nemusí být a nebývá ve vyhledávačích ta nejsilnější.

https://www.krutis.com/skutecna-konkurence-vyhledavace/

MLUVTE ŘEČÍ ZÁKAZNÍKŮ

V tomto konkrétním případě jsem vyhledal všechny dvouslovné výrazy obsahující "dudlík" nebo "šidítko" a sečetl jejich hledanost. U dvouslovných výrazů s dudlíkem to bylo za poslední měsíc 1916 vyhledávání. U šidítek rovných 100. Pro vyhledávání hledanosti jsem použil nástroj SEMOR.

https://www.oxyshop.cz/blog/mluvte-reci-zakazniku.html

České SEO nástroje, které stojí za pozornost

O cca tři roky později vznikl na severu Moravy nástroj SEMOR. Stojí za ním programátor Vít Michálek, a přestože se jedná stále víceméně o oneman projekt, nedá se o něm říct, že by byl oproti konkurenčnímu Collabimu horší. Naopak, svého času jsme v PRONETmedia odešli od Collabimu právě k SEMORu.

https://blog.placla.cz/ceske-seo-nastroje-ktere-stoji-za-pozornost/

On-page SEO – nastavte si automatickou kontrolu důležitých faktorů

Nástroj, který umí zasílat upozornění při větší změně pozic ve vyhledávačích. Navíc ho využijeme i k monitoringu chybových stránek 404, případně i dalším úkonům, například monitoringu počtu zaindexovaných stránek.

https://blog.shoptet.cz/on-page-seo-nastavte-si-automatickou-kontrolu-dulezitych-faktoru/

CHYTRÝ NÁVRHÁŘ KLÍČOVÝCH SLOV

Jelikož v poslední době hodně pracuji s klíčovými slovy, zaujala mě jedna stránka, na kterou jsem před před dvěma dny náhodou narazil na Twitteru. Jedná se o stránku semor.cz/nks (tu zkratku jsem si nemohl zapamatovat, než mi došlo, že NKS = návrh klíčových slov).

http://blog.jifi.eu/internet/chytry-navrhar-klicovych-slov/

Představení SEMORu – užitečného pomocníka pro SEO a linkbuilding

Vít Michalek Český internet se před časem rozrostl o zajímavou službu. Tou službou – nebo spíš komplexním nástrojem – je SEMOR. Co všechno umí a proč by vás mohl zajímat? Nahlédněte pod kapotu tohoto nástroje v rozhovoru s jeho vývojářem a provozovatelem Víťou Michalkem

https://blog.marekhnatek.cz/semor-predstaveni/

Systém SEMOR ovládáme a proto rádi

Tomáš Londa

Tomáš Londa

Daniel Kovalčík

Daniel Kovalčík

Tomáš Stýskala

Tomáš Stýskala