Kde o nás už napsali?

České SEO nástroje, jež vám mohou dopomoci ke zlepšení pozice ve vyhledávačích

Již dávno pryč jsou doby, kdy SEO specialisté neměli k dispozici žádné ryze české SEO nástroje, které by dokázaly plně vyhovovat zdejšímu specifickému trhu a situaci na poli vyhledávání. Následující řádky pak pojednávají právě o těchto specializovaných českých SEO nástrojích, s důrazem na jejich funkcionalitu, rovněž na to jaké výhody a nevýhody uživatelům přináší a v neposlední řadě i na jejich cenu.

https://linketica.com/blog/ceske-seo-nastroje-jez-vam-mohou-dopomoci-ke-zlepseni-pozice-ve-vyhledavacich/

Skutečná konkurence ve vyhledávačích

Víte, kdo je vaše opravdová konkurence ve vyhledávání? Klienti obvykle vnímají jako své hlavní konkurenty ty, se kterými se nejčastěji potýkají ve výběrových řízeních, nejčastěji je vidí na plakátech či bannerech nebo je slyší v rádiu a nebo jsou nejdéle na trhu. Tato konkurence však nemusí být a nebývá ve vyhledávačích ta nejsilnější.

https://www.krutis.com/skutecna-konkurence-vyhledavace/

MLUVTE ŘEČÍ ZÁKAZNÍKŮ

V tomto konkrétním případě jsem vyhledal všechny dvouslovné výrazy obsahující "dudlík" nebo "šidítko" a sečetl jejich hledanost. U dvouslovných výrazů s dudlíkem to bylo za poslední měsíc 1916 vyhledávání. U šidítek rovných 100. Pro vyhledávání hledanosti jsem použil nástroj SEMOR.

https://www.oxyshop.cz/blog/mluvte-reci-zakazniku.html

České SEO nástroje, které stojí za pozornost

O cca tři roky později vznikl na severu Moravy nástroj SEMOR. Stojí za ním programátor Vít Michálek, a přestože se jedná stále víceméně o oneman projekt, nedá se o něm říct, že by byl oproti konkurenčnímu Collabimu horší. Naopak, svého času jsme v PRONETmedia odešli od Collabimu právě k SEMORu.

https://blog.placla.cz/ceske-seo-nastroje-ktere-stoji-za-pozornost/

On-page SEO – nastavte si automatickou kontrolu důležitých faktorů

Nástroj, který umí zasílat upozornění při větší změně pozic ve vyhledávačích. Navíc ho využijeme i k monitoringu chybových stránek 404, případně i dalším úkonům, například monitoringu počtu zaindexovaných stránek.

https://blog.shoptet.cz/on-page-seo-nastavte-si-automatickou-kontrolu-dulezitych-faktoru/

CHYTRÝ NÁVRHÁŘ KLÍČOVÝCH SLOV

Jelikož v poslední době hodně pracuji s klíčovými slovy, zaujala mě jedna stránka, na kterou jsem před před dvěma dny náhodou narazil na Twitteru. Jedná se o stránku semor.cz/nks (tu zkratku jsem si nemohl zapamatovat, než mi došlo, že NKS = návrh klíčových slov).

http://blog.jifi.eu/internet/chytry-navrhar-klicovych-slov/

Testovali jsme skvělý SEO nástroj SEMOR.cz

https://blog.byznysweb.cz/2014/10/testovali-jsme-skvely-seo-nastroj-semor-cz/

Představení SEMORu – užitečného pomocníka pro SEO a linkbuilding

Vít Michalek Český internet se před časem rozrostl o zajímavou službu. Tou službou – nebo spíš komplexním nástrojem – je SEMOR. Co všechno umí a proč by vás mohl zajímat? Nahlédněte pod kapotu tohoto nástroje v rozhovoru s jeho vývojářem a provozovatelem Víťou Michalkem

https://blog.marekhnatek.cz/semor-predstaveni/

Máte dotazy? Zeptejte se nás, se SEMORem to umíme