Reference na náš systém

Štěpán Libiš, crediton.cz

„Systém SEMOR využíváme ke třem základním věcem – každodennímu měření pozic ve vyhledávačích, sledování získaných zpětných odkazů a sledování konkurence. Všechny tyto služby skvěle fungují, a umožňují nám tak pružně reagovat na aktuální trendy, novinky u konkurence nebo i na chyby na vlastních stránkách. Vzhledem k užitečným službám i minimální ceně oproti jiným nástrojům plánujeme SEMOR využívat trvale."


Boris Debeljak

„SEMOR je komplexní a propracovaný SEO nástroj, se kterým lze snadno analyzovat více aspektů optimalizace. Ať už se jedná o správu odkazového profilu našeho webu UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz, monitoring klíčových slov nebo sociálních sítí, až po sledování konkurence. Když jsme Semor začali používat, byl jsem překvapen intuitivním menu, se kterým se snadno pracuje. Dále musím ocenit i články o SEO, které chodí na mail. Obrovské plus je komunikace s programátorem když potřebujeme nějaké specializované funkce, vše probíhá rychle a vždy se snaží vyjít vstříc a implementovat to co potřebujeme. Tento nástroj se stále posouvá dopředu a tak nepochybuji, že u Semoru zůstaneme natrvalo."


Jakub Herrmann - provozovatel affiliate a eshopu

„Pro své projekty jsem chtěl nástroj, který mi bude hlídat a posílat reporty stavu klíčových slov. Semor mé potřeby splňuje na 100% a ještě můžu jednoduše kontrolovat práci linkbuildérů. V neposlední řadě musím pochválit rychlé řešení mých potřeb a rychlost. Když k tomu připočítám cenu, tak můžu jen doporučit."


Filip Podstavec - linkbuilder, autor nástroje Marketing Miner

„SEMOR je rychle rostoucí a flexibilní systém. Pomůže online markeťákům všeho druhu a z diskuze s Vítem vím, že má naplánované velmi zajímavé nástroje, které bude zajímavé sledovat při jejich vývoji, nasazení a především používání. Těším se"


Kateřina Luberová, DiS

„Systém SEMOR používá naše společnost EBM system s.r.o. k monitorování dvou našich webů – www.TipCars.com a www.EBMservice.com. Pro každodenní mravenčí práci na poli SEO marketingu pro nás tato služba představuje velice efektivní nástroj, prostřednictvím kterého si velice snadno udržujeme přehled o tom, jak si stojíme v jednotlivých vyhledávačích, na která klíčová slova je pro nás přínosné cílit a zároveň se dozvídáme, jakým způsobem jsou naše www stránky či odkazy na ně sdíleny na sociálních sítích. Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme důležitost oblasti SEO marketingu v dnešní době, vsadili jsme na systém SEMOR a práci s ním si opravdu pochvalujeme a můžeme jej jedině doporučit."


Miroslav Beran

„Protože pro svůj eshop https://caskrmeni.cz používám program SEMOR od pana Michalka již nějaký čas, rozhodl jsem se pro krátké zhodnocení. Se SEMORem jsem naprosto spokojen. Jak nastavení, tak práce s ním je velmi jednoduchá a intuitivní. Mě osobně dělají linkbuilding externisté, ale to neznamená, že by byla investice do tohoto softwaru zcela lichá. Ba naopak! Díky němu mám nad svými zaměstnanci plnou kontrolu a mohu platit za skutečně odvedenou práci. Velmi příjemné je grafické zpracování historických dat a možnost sledování střednědobých trendů pozic jednotlivých klíčových slov. Na závěr mé oblíbené moto. "V jednoduchosti je síla""


Petr Nachtmann - SEO Manager, KBM Group

„I když používáme již léta více služeb pro monitorování webů z hlediska SEO, systém SEMOR nám nabídl navíc detailní sledování indexace webů našich klientů po jednotlivých dnech. Oceňujeme, že naměřené hodnoty SEMOR umí prezentovat v přehledných grafech. Vliv technického stavu webu na SEO je často přehlížen a běžné nástroje jej zpravidla neřeší. Díky systému SEMOR je však možno efektivně sledovat, jak se stav webu vyvíjí. Nesmírně mě těší osobní nasazení pana Michalka při rozvoji systému, těším se na další spolupráci s ním a všem doporučuji systém SEMOR vyzkoušet, data z něj vám otevřou oči."