Školení a workshop analýzy klíčových slov

Analýzy klíčových slov jsou nejčastější zakázky, které od eshopařů dostávám. Nejde přitom o příliš složitou práci a se správným know-how to zvládne každý šikovný podnikatel. Vím to jistě, protože několik už jsem jich vyškolil a jejich klíčovky byly na úrovni špičky českých seařů.

...

Analýza klíčových slov je téměř nutným krokem při zakládání e-shopu, nebo v momentě, kdy to s podnikáním myslíte vážně a web vás má živit. Zároveň je to z hlediska seo nejnákladnější část, protože vyžaduje velkou časovou investici (a čas seo konzultantů je poměrně drahý). V ČR začíná cena kvalitní analýzy na cca 15 000 Kč, pro střední eshop už počítejte spíše s 25 000 a více. Časově to odpovídá 20 a více hodinám.

Školení je rozděleno na teoretickou a praktickou část, přičemž praktická bude tvořit většinu a odnesete si z ní kompletní návod ke tvorbě analýzy klíčových slov.

Termín příštího školení

15.5.2020 | 9:00 - 15:00

Volných míst 11 z 12
Brno, Masarykova 32
100m od Hlavního vlakového nádraží

informace o ceně/rezervace

Co se na školení dozvíte?

  • K čemu všemu slouží analýza klíčových slov
  • Kdy se vám vyplatí ji dělat (ať už svépomocí, či externě)
  • Jak sbírat data pro AK
  • Jak čistit sesbíraná data
  • Jak data kategorizovat
  • Jak výstupy využít pro reálný přínos webu

Kromě toho dva týdny před školením vylosujeme jednoho z přihlášených,
*kteří udělí souhlas s využitím jejich dat a celou praktickou část ukážeme na reálných datech. Tento šťastlivec si tak odnese
**hotovou analýzu kw už ze školení.

Školení bude přínosem jak pro začátečníky v seo, tak pro pokročilé, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblasti analýzy klíčových slov, ale i pro podnikatele a správce eshopů, kteří potřebují udělat kvalitní klíčovku a nechtějí za ni platit desetitisíce.

Školit vás bude - Tomáš Londa

Jsem freelancer SEO konzultant, seo se věnuji přes 6 let, pracuji jak pro velké, tak pro malé firmy (například czc.cz, hervis.cz, decodoma.cz, litovel.cz, nebo stonegallery.cz). S menšími klienty řeším přesně ty věci, které vám představím na školení a ušetříme tím můj čas a vaše peníze.


Shrnutí

Délka školení je 5h a uskuteční se 15.5.2020 v Brně, cena je 3 000 Kč. Součástí je občerstvení, káva/čaj a
1 000 kreditů na vyzkoušení systému SEMOR

Objednání SEO školení

* tyto údaje potřebujeme k dokončení objednávky
Veškeré odeslané údaje slouží jen pro fakturační účely, komunikaci v rámci školení. Po uskutečnění školení budou tyto informace z naši databáze odstraněny. Bude s nimi zacházeno v rámci předpisů GDPR.